Siedziba

Przedsiębiorstwo Usługowe  Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
w Nowym Tomyślu Spółka z o.o.
ul. Komunalna 2
64-300 Nowy Tomyśl

TELEFON
+48 61 44 22 391
+48 61 44 22 380

FAX
+48 61 44 22 716

E-MAIL
puzgm@puzgm.pl

Godziny urzędowania

Ze względu na obostrzenia związane z COVID19 petentów obsługujemy w godzinach 9:00 – 13:00

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

7:00 – 15:00
7:00 – 15:00
7:00 – 15:00
7:00 – 15:00
7:00 – 15:00

Godziny otwarcia kasy

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

7:00 – 15:00
9:00 -13:00
9:00 – 13:00
9:00 – 13:00
9:00 – 13:00

Rachunek bankowy
Bank Zachodni WBK Grupa Santander O/ Nowy Tomyśl
64 1090 1388 0000 0000 3800 9099

Kontakty wewnętrzne

Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych
tel. +48 61 44 22 391
tel. +48 61 44 22 380 wew. 25

Agnieszka Szaferska
e-mail: a.szaferska@puzgm.pl

Jagoda Łoza
e-mail: j.loza@puzgm.pl

Agata Kujawa
e-mail: a.kujawa@puzgm.pl

Prezes Zarządu
Zofia Matuszczak
tel. +48 61 44 22 391
tel. +48 61 44 22 380 wew.21
e-mail: z.matuszczak@puzgm.pl

Główna Księgowa
Beata Łuczak
tel. +48 61 44 22 391
tel. +48 61 44 22 380 wew. 24
e-mail: b.luczak@puzgm.pl

Ksiegowość
Justyna Franek
tel. +48 61 44 22 391
tel. +48 61 44 22 380 wew. 24
e-mail: j.franek@puzgm.pl

Kasa
Agnieszka Gola
tel. +48 61 44 22 391
tel. 61 44 22 380 wew. 28
e-mail: a.gola@puzgm.pl

Windykacja, Umowy
Magdalena Różnowska
tel. +48 61 44 22 391
tel. +48 61 44 22 380
e-mail: m.roznowska@puzgm.pl

Kadry – Płace
Agnieszka Szulc
tel. +48 61 44 22 390
tel. +48 61 44 22 391
e-mail: a.szulc@puzgm.pl

Remonty i zamówienia

Ewa Łysakowska
tel. +48 61 44 22 391
tel. +48 61 44 22 380 wew. 22
e-mail: e.lysakowska@puzgm.pl

Rozmiar czcionki
Kolor tła